Powered by Jasper Roberts - Blog

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Niezaliczone WR, bo loading o 3 sekundy krótszy.

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Niezaliczone WR, bo loading o 3 sekundy krótszy.

  Aloha wam wszystkim,

  W końcu przymierzyłem się do bicia rekordu świata, na przejście trybu Arcade w jak najszybszym tempie i wszystko poszło zgodnie z planem, oczywiście podając linka do filmu, który jest tutaj zamieszczony i po analizie jaśnie państwa ze speedrun.com, uznali, że mój rekord nie może zostać uznany, bo emulator z którego korzystałem, pasek tzw. "loadingu" ładował się 3 sekundy krócej xD

  Szczerze, w życiu tak bzdurnego argumentu nie słyszałem, a styl jazdy między moim a obecnym rekordzista świata, niejakim "n1njaofsh4r3d" czy coś na podobie, jest na niektórych trasach i samochodach wręcz miażdżąca i według mnie rekord powinien zostać uznany, bo chociażby przy "uploadingu" czasu do bazy na stronie, mieli opcję że można korzystać z emulatora.
  Więc skoro było można, to nie widzę przeszkód, aby przechodzić grę w wyznaczonym trybie za pomocą ePSXe, po czym nagle od wrzucenia mojego filmu, wykluczyli tą opcje i jedynie co można to PSX/PS1, albo PS2 i jestem ciekaw czemu.
  Jeżeli naprawdę mieli wątpliwości, mogli pogadać ze mną w sposób kompromisowy i np. stworzyć dodatkowe rubryki z czasami, tak jak jest tam na stronie "Arcade Mode", "%Any", oraz "Simulation Mode [with PRIZE LIST CARS i without PRIZE LIST CARS] dla konsoli i dla emulatora z wyznacznikiem np. "(EPSXE)Arcade Mode". Ale... jak to zwykle w praniu wychodzi, inni są przecież mądrzejsi ode mnie i wiedzą jak rozwiązać problem po swojemu.

  Jak tylko uda mi się nabyć PSa jedynkę oświadczam, że nagram filmik na faktach, jak przechodzę bez autosave'a, cały Arcade Mode w nieco poniżej godziny i 15 minut.

  https://www.youtube.com/watch?v=VEj6V69M4lE
  Zapraszam do oglądania i podziwiania
  Triatlonu LFS na demo < ZAPISY do 30 października!
Pracuję...
X