Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak wam idzie w B-spec?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Re: Jak wam idzie w B-spec?

    To weź zatrudnij 4 bobów i będą się zmieniali i do auta wsiądzie bob z naładowanym paskiem.
    Oczywiście jak puścisz jednego boba to tez będzie dobrze i nic mu nie będzie

    Komentarz


    • Re: Jak wam idzie w B-spec?

      Wyścig zaliczyłem na pierwszym miejscu (tzn mój bob zaliczył ). Ogólnie fajnie się siedziało przy takim wyścigu, levela kierowcy poszło dużo, dobra zabawa! I emocje jak tu ustawić pitstop, żeby być pierwszym przy niewielkiej przewadze mega!

      A faktycznie obczaiłem, że te paski w sumie nie zmieniają nic wielkiego.

      Komentarz


      • Re: Jak wam idzie w B-spec?

        Zamieszczone przez kmieciu4ever
        Na jaki level wchodzi kierowca 0 - poziomowy po przejechaniu 24h- Nurburgringu?
        z tego co pamiętam 15 - 18 level na bank
        Kiedy pędzisz 270 km/h to co jest przed Tobą jest już historią...

        A Spec - 40 level
        B Spec - 40 level
        60 x Gold
        http://www.mygranturismo.net/29102 - garaż

        Komentarz


        • Re: Jak wam idzie w B-spec?

          Oby dobry dział.
          Gram od niedawna w GT5, w kategorii A mam już 14LVL i chciałem zobaczyć jak wygląda B-Spec więc wdg instrukcji stworzyłem kierowcę (ma poziom 0) i gdy wchodzę w B-Spec, pierwszy wyścig (0) to konsola mi mówi że mam za mało kierowców kategorii B, więcej dodać nie mogę. Co mam zrobić by odbyć wyścig B-Spec ?

          Komentarz


          • Re: Jak wam idzie w B-spec?

            Zamieszczone przez bullseye
            Oby dobry dział.
            Gram od niedawna w GT5, w kategorii A mam już 14LVL i chciałem zobaczyć jak wygląda B-Spec więc wdg instrukcji stworzyłem kierowcę (ma poziom 0) i gdy wchodzę w B-Spec, pierwszy wyścig (0) to konsola mi mówi że mam za mało kierowców kategorii B, więcej dodać nie mogę. Co mam zrobić by odbyć wyścig B-Spec ?
            Sprawdź czy czasem nie udostępniłeś tego kierowcy Online. Bo zakładam, że stworzyłeś swojego kierowcę i przebrnąłeś przez ten mini-edytorek, gdzie losujesz imię i styl jazdy kierowcy...
            I may be slow but I'm still ahead of you.
            Mój kanał Youtube: SasekPL

            Komentarz


            • Re: Jak wam idzie w B-spec?

              Troche stary temat ale odkurze

              Pewnie teraz to juz zadnej ameryki nie odkryje ale moze komus nowemu sie przyda: - jak szybko rozpoczac levelowanie B-Speca? Ja swojego "swiezaka" wrzucilem na wyscig w klasie bodaj expert do wyscigow GT - cos kolo 30 okrazen, tor chyba Tokio - oczywiscie w RedBullu co by mu za trudno nie bylo . Po tym wyscigu z 0 lvl wskoczyl na 14

              A teraz pytanie ode mnie:
              Czy ktos by mogl mi troche objasnic sprawy zwiazane z tym paskiem "ekscytacji" podczas wyscigu (niebiesko-czerwony).
              1. Czy te opcje do klikania: "zwolnij", "utrzymuj predkosc", "wyprzedz" itd. nalezy traktowac doslownie czy jest to tylko wyznacznik jak szybko ma sie posuwac wskaznik "ekscytacji" z niebieskiego na czerwone pole?
              2. W jaki sposob utrzymac stale tempo naszego kierowcy? - otoz, gdy go co jakis czas poganiam i utrzymuje wskaznik gdzies w polowie paska to jedzie szybko i zyskuje przewage. Natomiast gdy go zostawie to wskaznik mu opada i tempo tez siada - na tyle ze dopada go peleton i juz jest lipa. Raz nawet mialem sytuacje ze prowadzilem z przewaga 10-15 sekund, zostawilem go na pare okrazen a jak wrocilem to juz go peleton wchlonal i przegral wyscig :/
              Nawet ustawianie opcji "utrzymuj predkosc" (swoje droga chyba powinno byc przetlumaczone jako "tempo" a nie predkosc) nie pomaga bo po chwili i tak wskaznik opada.
              Z tego tez powodu nie za bardzo wyobrazam sobie wyscigu dlugodystansowego (pare godzin) w B-Specu w aucie innym niz RedBull - w porownywalnym aucie do reszty stawki bez mojej pomocy na pewno nie ma szans na dobry wynik - mam racje?

              Komentarz


              • Re: Jak wam idzie w B-spec?

                Obecnie B-Spec przechodzi się dwa razy szybciej Już nie trzeba jeździć 10 razy Le-Mans 24h
                A-Spec- 40 lvl
                B-Spec- 40 lvl

                Komentarz


                • Re: Jak wam idzie w B-spec?

                  Szczególnie z tymi sezonówkami.

                  Komentarz


                  • Re: Jak wam idzie w B-spec?

                    Na drugim koncie nie grałem w sezonówki, ale i bez tego wystarczy X2010 i raz dwa się przechodzi
                    A-Spec- 40 lvl
                    B-Spec- 40 lvl

                    Komentarz


                    • Re: Jak wam idzie w B-spec?

                      a gdy x2010 dodać 200% za logowanie to już całkiem :wink:
                      A-Spec-40
                      B-Spec-40

                      Komentarz


                      • Re: Jak wam idzie w B-spec?

                        Zamieszczone przez BlackBear
                        a gdy x2010 dodać 200% za logowanie to już całkiem :wink:
                        Właśnie takie ułatwienie miałem
                        A-Spec- 40 lvl
                        B-Spec- 40 lvl

                        Komentarz


                        • Re: Jak wam idzie w B-spec?

                          Ja stworzyłem nowego kierowce i jadę nim od początku - 80 wyścigów i wszystkie wygrane :wink: szkoda że 40 poziom nie wrasta jakoś nudno grać kiedy nic nie przybywa doświadczenia... w ogóle brak akcji jest, nic się nie dzieje
                          A-Spec-40
                          B-Spec-40

                          Komentarz


                          • Re: Jak wam idzie w B-spec?

                            Ograniczenia w tej grze to najgorsze co może być.
                            A-Spec- 40 lvl
                            B-Spec- 40 lvl

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X